Na ruim twee maanden vakantie is de Tweede Kamer vandaag weer aan de slag gegaan. Klaar om het land te redden van alle ellende die op ons afkomt. Boze boeren, klimaat, woningtekort, corona, Grapperhaus; de problemen zijn legio. Bram ving onze parlementariërs op. #PowNews #BramDouwes #TweedeKamer
🚨 HOU POWNED IN DE LUCHT, WORD LID:
⭐ Ontdek meer van PowNed op onze website en socials!
► Website:
► Facebook:
► Instagram:
► Twitter:
(Visited 2 times, 1 visits today)
Hahahahahaha wnr iemand grappen over linkse politiek maakt is 't lachen en gieren in de comments maar wanner bram Thierry Baudet voor lul zet met z'n eigen identiteitspolitiek waar die blijkbaar zo tegen is maar toch zelf gebruikt hoor je alleen maar gejank. Lekker door gaan Bram, ik weet nog toen Powned centraal stond en niet vol zat met extreem rechtse tokkies.
Ik had idee dat ik naar het jeugdjournaal zat te kijken. Of "brugklas" op npo3
Pownews welke pisvlek hebben jullie nu weer binnengehaald?
Raar
Het is niet leuk. Zal t ook niet worden. Waarom zien ze dat zelf niet?
Die Bram is echt heel verschrikkelijk.
Brammetje veel geschreeuw en weinig wol wij moeten ons snel van leugenaar Rutte ontdoen en uit die eu dan kunnen we verder praten
Vervelende vent van PowNed maar Rutte moet niet met die beweging in gesprek gaan omdat ze zeer crimineel en radicaal zijn die alleen maar op rellen uit zijn
Rutger!
1k likes 1.3 dislikes… Kut verslaggever
Die verslaggever vindt zichzelf belangrijker dan het item
Powned, wanneer loopt Bram zijn contract af? Ik vraag dit voor een vriend.
Dit doet hij leuk.
Ik zou ook niet in gesprek gaan met black lives matter🙈 rare vogels.
Kans gemist
Lekker deugen met Bram
Wat een onzin dit de vragen stellen en dan vervolgens het antwoord achteraf gaan zitten afzeiken
Wat een schijtfilmpje powned. Werkt deze gast voor niks of is hij het debiele neefje van een van de linkse bimbo's bij de NOS, en heeftie daarom t baantje?
Ik zie die vent, dislike. En nee heb t niet over de man in de thumbnail.
Er is een heel groot verschil tussen de mond laten snoeren of een bevooroordeelde menig. Powned is echt te sukkelig voor woorden.
Powned, please ontsla aub deze persoon!!!!!!
Als die gast ontslagen is wordt ik lid.
Ik was al klaar met het filmpje toen ik die rotkop zag
Ontsla die pauper
Thierry, held.
Snel weg met hem, hij geeft PowNed een slechte naam…
Opkutte Bram
wrm zoveel haat naar die gast. hij probeert ook nog wat
Black live matter is alleen voor donkeren criminelen
Bram is nog niet goed ingewerkt
Bram is top!